stánky z typizovaných konštrukcií s atypickými prvkami
atypické stánky
exterióvé stánky
Všetky výstavné plochy obsadené a výstavisko preplnené návštevníkmi - to je sen, ktorý sa sníva nejednému organizátorovi výstav. Ako vyniknúť vo výstavnej hale preplnenej stánkami - to je zasa nočnou morou nejedného vystavovateľa. Riešení je niekoľko: zabrať celú plochu výstavnej haly, na prilákanie návštevníkov pozvať slávnu osobnosť aspoň slovenského, keď už nie svetového hviezdneho neba, alebo postaviť stánok, ktorý ešte nikto nikdy nevidel. My odporúčame tretiu možnosť, ale ani s realizáciou predchádzajúcich dvoch sme doteraz nemali žiadne problémy.

S tým, ako zvládnuť účasť na výstave, či ako si poradiť s plochou, ktorá vôbec nespĺňa vaše predstavy, si nemusíte robiť starosti. Zabezpečíme prezentáciu vašej firmy na výstavách a veľtrhoch nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. A to originálnym spôsobom. Navrhneme pre vás konštrukciu atypického stánku a zrealizujeme jeho postavenie.

Pri tvorbe atypických expozícií pre nás neexistujú hranice. Z výstavnej plochy dokážeme urobiť ilúziu čohokoľvek - prírody, ulice, futuristického sveta… No ak sa chcete držať viac pri zemi, ďalšou možnosťou je vybaviť bežný typizovaný stánok architektonicko-výtvarnými prvkami, ktoré dokážu ozvláštniť každú klasickú konštrukciu. Rozhodnutie záleží len od vás. Navyše vás presvedčíme, že atypický stánok nemusí byť určený len na jednorazové použitie. Naše stánky sú montovateľné, takže sa nimi budete môcť prezentovať aj na ďalších výstavách, či niektoré ich prvky aplikovať v interiéri svojej firmy.

Postavením stánku sa však nič nekončí. Nasleduje množstvo ďalších starostí, ktorými sa vôbec nemusíte zaťažovať. Na to sme tu my. Postaráme sa o kompletné vybavenie stánku koberce, stôl, stoličky, vybavenie kuchyne… a napokon, zabezpečíme aj občerstvenie pre klientov a obchodných partnerov.

Ak sú podľa vašich predstáv krásne dlhonohé hostesky neod-mysliteľnou súčasťou výstavy, žiadny problém. Máte ich mať. Budú pripravené v pravý čas na správnom mieste a v slušivých kostýmoch.

K dobrej výstave patrí lákavý program, ktorý dokáže vašu expozíciu naplniť na prasknutie. Vieme, čím zaujať a pobaviť návštevníkov, aby ste si získali ich srdcia a z výstavy vyšli v každom smere ako jasní víťazi.